Hotel Giovanni Giacomo Teplice

Thajské masáže

Rodilé Thajky - Profesionální masérky s vysokou kvalifikací - Výběr mnoha typů masáží

Otevírací doba:
PO - PÁ

9:30 - 20:00

SO, NE

9:30 - 16:30

Masáže můžete objednat osobně
na recepci, telefonicky nebo emailem.
Kontakty na rezervace masáže:

 

+420 773 333 181

info@kanunthai.cz

Tradiční thajská masáž celého těla

60/90/120 min.

Tradiční thajská masáž se provádí bez oleje a zahrnuje protahování. Je známa pro své techniky, které nejen zlepšují flexibilitu, ale také přispívají naší duševní pohodě, stejně jako našemu tělu i mysli, v jejímž propojení, nebo spíše kombinaci vidí thajská filosofie život. Ucpání těchto energetických drah je to, co vede k tělesným nebo dokonce duševním poruchám. Cílem thajské masáže nebo-li Nuad Boran (vyžaduje použití tlaku na některé tlakové body), jak se běžně nazývá v této části světa, je uvolnit zablokovanou energii. Terapeut je schopen vnímat, kde je Vaše tělo nevyvážené a snaží se optimalizovat jeho tok energie. S tradiční thajskou masáží je spojováno mnoho zdravotních výhod: úleva od stresu a napětí svalů, úleva od bolesti, lepší cirkulace, odblokování a vyvážení toku energie, detoxikace vnitřních orgánů, lepší nálada, vyšší flexibilita a rozsah pohybu. Dále také podporuje krevní oběh a zvyšuje životní energii. Dopřejte si příjemné okamžiky při tradiční thajské masáži.

Cena: 599 Kč/60 min., 799 Kč/90 min., 999 Kč/120 min.

Thajská aroma olejová masáž celého těla

60/90/120 min.

Opravdový masážní zážitek, provádí se pomocí esenciálních olejů. Jedná se o proceduru na zmírnění napětí, podporuje krevní oběh a odstraňuje toxiny z krve. Thajská olejová aroma masáž má za cíl zlepšit fyzickou a emocionální pohodu. Jedná se o alternativní léčbu, která využívá vysoce koncentrované esenciální oleje, které se získávají z rostlin. Aroma masáž, nebo-li aromaterapie je zaměřena na revitalizaci těla a mysli a pozvednutí nálady. Pomáhá k pocitu pohody a je také známá pro uvolnění psychické únavy a nespavosti. Tato terapie značně pomáhá řešit nepříznivé duševní stavy, jako je úzkost, stres, deprese, nespavost, dále ulevuje od bolesti a příznivě působí na zažívací problémy. Pojďte uklidnit svalstvo, zmírnit svůj stres a omladit své tělo.

Cena: 699 Kč/60 min., 999 Kč/90 min., 1199 Kč/120 min.

Antistresová masáž hlavy, zad a šíje

15/30/60 min.

Uvolňující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou v oblasti šíje. Masáž prokrvuje pokožku hlavy a tím napomáhá k psychické úlevě. Zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň zbavuje nervového napětí. Při opakované masáži dochází k výraznému zlepšení chronických bolestí zad. Masáž pomáhá k utlumení bolestí krční páteře a hlavy, je prospěšná k léčbě migrén a celkově zklidňuje organismus.

Cena: 249 Kč/15 min., 349 Kč/30 min., 599 Kč/60 min.

Reflexní masáž nohou

15/30/60 min.

Zažijte tradiční thajskou masáž vašich chodidel. Masáž nohou začíná příjemnou koupelí nohou s teplou vodou, případně přidanou solí, je skvělá zejména pro prokrvení a dále slouží jako prevence před např. bolestí hlavy, napětím, astma, zácpou, zánětem vedlejších nosních dutin, migrénou atd. Užijte si tuto proceduru při relaxaci v pohodlném křesle, s poslechem uklidňující hudby a popíjením výborného thajského čaje. Masáž nohou je ideální hlavně pro unavené či opuchlé nohy . Zvolíte-li hodinovou masáž, masérka věnuje část času také masáži hlavy a šíje.

Cena: 249 Kč/15 min., 349 Kč/30 min., 599 Kč/60 min.

Královská bylinná masáž celého těla

60/90/120 min.

Jedná se o starobylou léčebnou metodu. Masáž je prováděna nahřátými bylinnými měšci plněnými mnoha druhy léčivých bylin a trav. Tyto měšce se přikládají na různé body těla a tím pomáhají uvolňovat bolest a napětí ve svalech a aktivují krevní oběh. Masáž je vhodná kdykoliv, zejména je ale doporučována jako relaxační metoda po větší námaze, nebo sportovním výkonu. Byliny také působí aromaterapeuticky.

Cena: 749 Kč/60 min., 1049 Kč/90 min., 1299 Kč/120 min.

Masáž pro těhotné

30/60 min.

Prenatální relaxační masáž je doporučována až do 8. měsíce těhotenství. Jedná se o olejovou aroma masáž, která jednak stimuluje namáhavé svalstvo v oblasti bederní páteře, pomáhá uvolnit namáhaná záda a ztuhlou šíji, dále zmírňuje bolesti hlavy a pocity nevolnosti a v neposlední řadě díky aroma působí i velmi pozitivně na duševní relaxaci. Celkově masáž přispívá ke snížení stresu. Celá masáž je prováděna samozřejmě se zřetelem na aktuální stav budoucí maminky, velmi opatrně a dle jejího přání. Pokud má nastávající maminka nějaké zdravotní problémy, před masáží je nezbytné se domluvit s lékařem (např. i příliš nízký nebo naopak vysoký tlak).

Cena: 349 Kč/30 min., 599 Kč/60 min.

Masáž lávovými kameny

60/90/120 min.

Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla olejem a lávovými kameny, které masérka drží v dlani. Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Přivede Vás k absolutní relaxaci a zažijete pocit skvělého uvolnění a harmonie. Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Teplo sálající z vulkanických kamenů pronikne do každé části vašeho těla až 3 cm hluboko. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie těla a jsou střídavě masírovány kameny i bez nich. Ke zvýšení efektu celé masáže používáme vysoce kvalitní profesionání masážní oleje. Teplo z kamenů navíc pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče, bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Masáž lávovými kameny má i mimořádné kosmetické účinky, zvláční pokožku a otevře póry. Masáž je určena pro všechny věkové kategorie, nedoporučuje se však těhotným ženám do třetího měsíce těhotenství a lidem, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly či silná kožní, infekční a zánětlivá onemocnění, cukrovku, epilepsii, ale především se nesmí tato masáž dělat lidem s vysokým krevním tlakem!

Cena: 699 Kč/60 min., 999 Kč/90 min., 1199 Kč/120 min.

Romantická masáž pro dva

Oddejte se kouzlu thajské relaxace s někým Vám blízkým. Společná masáž probíhá v jedné místnosti v příjemném intimním prostředí při svitu svíček a tlumené thajské hudbě. Prožijte společně tento nevšední a romantický zážitek při Vámi zvolené masáži. Zvolte si stejnou délku masáže, který typ upřednostníte, je již na Vás.

Cena: dle typu a délky jednotlivých masáží

Siam Thai kombinovaná masáž

120 min.

Chcete prožít dvě hodiny naprosté relaxace a uvolnění? Pak je SIAM tou správnou volbou pro Vás. Jedná se o dvouhodinovou kombinovanou masáž tradiční a královské bylinné masáže celého těla, prožijte 2v1.

Tradiční masáž

Je známa pro své techniky, které nejen zlepšují flexibilitu, ale také přispívají naší duševní pohodě, stejně jako našemu tělu i mysli, v jejímž propojení, nebo spíše kombinaci vidí thajská filosofie život. Ucpání těchto energetických drah je to, co vede k tělesným nebo dokonce duševním poruchám. Cílem thajské masáže nebo-li Nuad Boran (vyžaduje použití tlaku na některé tlakové body), jak se běžně nazývá v této části světa, je uvolnit zablokovanou energii. Terapeut je schopen vnímat, kde je Vaše tělo nevyvážené a snaží se optimalizovat jeho tok energie. S tradiční thajskou masáží je spojováno mnoho zdravotních výhod: úleva od stresu a napětí svalů, úleva od bolesti, lepší cirkulace, odblokování a vyvážení toku energie, detoxikace vnitřních orgánů, lepší nálada, vyšší flexibilita a rozsah pohybu. Dále také podporuje krevní oběh a zvyšuje životní energii. Dopřejte si příjemné okamžiky při tradiční thajské masáži.

Královská (bylinná) masáž celého těla

Jedná se o starobylou léčebnou metodu. Masáž je prováděna nahřátými bylinnými měšci plněnými mnoha druhy léčivých bylin a trav. Tyto měšce se přikládají na různé body těla a tím pomáhají uvolňovat bolest a napětí ve svalech a aktivují krevní oběh. Masáž je vhodná kdykoliv, zejména je ale doporučována jako relaxační metoda po větší námaze, nebo sportovním výkonu. Byliny také působí aromaterapeuticky.

Cena: 1299 Kč/120 min.

Čtyřruční thajská olejová aroma masáž

60 min.

Rádi se necháváte hýčkat? Pak právě pro Vás tady máme opravdový bonbónek. Jistě znáte thajské masáže a určitě jste si nějakou oblíbili… a co takhle tento zážitek na druhou? Vyberte si svou oblíbenou thajskou masáž a nechte o své tělo pečovat po dobu celé masáže dvě thajské masérky současně, budete se cítit, jako v opravdovém ráji.

Cena: 1299 Kč/60 min.

Masáž horkým olejem

60/90/120 min.

Jedná se o speciální thajskou masáž celého těla, která krásně prohřeje Vaše tělo, vhodná je tedy zejména pro chladné zimní dny, nevylučuje se ale v žádném ročním období. Vzhledem ke kombinaci tradiční thajské masáže spolu s masáží horkým olejem tato masáž zmírňuje pocit únavy a navozuje pocit uvolnění a příjemného prohřátí svalů, což ulevuje od bolesti zad, svalů a kloubů. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, zad a krku, snižuje otoky nohou a působí blahodárně na celé tělo. Masáž dále pomáhá odstranit bolesti páteře a posiluje imunitní systém, prostě dopřává tělu báječnou relaxaci. Teplota oleje navíc umocňuje a zvýrazňuje vůni aroma přísad při masáži.

Cena: 699 Kč/60 min., 999 Kč/90 min., 1199 Kč/120 min.

Uvedené ceny jsou platné od 1.1.2022

 

Thajské
masáže
Výběr masáží
Dárkové poukazy

Obdarujte vaše blízké službami hotelu Giovanni Giacomo. Věnujte pobytový balíček nebo kredit na naše služby.

Pobytové balíčky

Přijeďte k nám relaxovat a vyberte si z naší nabídky tematických pobytových balíčků.

Náš pečlivě vyškolený personál je připraven na vaše nejnáročnější požadavky.

Kontaktujte nás
JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Hotel Giovanni Giacomo****
Vrchlického 1243/17
415 01 Teplice
GPS: 50.6430075N, 13.8353247ERezervace masáže

+420 773 333 181
info@kanunthai.cz

Recepce

+420 776 009 053
recepce@hotelgg.cz

Platební karty
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

2015 © Giovanni Giacomo Hotel

Vytvořila Pro-idea.cz

Giovanni Giacomo v Teplicích hodnocení